Ładowanie...

itamy na stronie internetowej naszej firmy!

Stworzyliśmy ją z myślą o naszych stałych, jak i przyszłych klientach abyście mogli Państwo bliżej nas poznać, skorzystać ze specjalnych promocji internetowych, czy po prostu zapoznać się z bogatą ofertą naszego sklepu.

Naszym klientom pragniemy zapewnić miłą i fachową obsługę oraz służyć dobrą radą przy wyborze sprzętu i oprogramowania komputerowego, tak aby optymalnie dopasować je do Państwa potrzeb.

W naszym sklepie posiadamy duży wybór komputerów, podzespołów komputerowych, monitorów oraz wszelkich akcesoriów jak drukarki, skanery, głośniki komputerowe i wiele innych. Mimo to, szybko reagujemy na nietypowe zamówienia (np. kserokopiarki, faksy, projektory) realizując je w bardzo krótkim okresie czasu.

Na ofertę naszego sklepu składają się również programy komputerowe począwszy od gier i programów edukacyjnych, poprzez systemy operacyjne i programy biurowe, a kończąc na specjalistycznych programach do obsługi firm, sklepów oraz biur rachunkowych. Prowadzimy również wdrożenia tych programów w firmach.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż oraz serwis urządzeń fiskalnych.
Dysponujemy odrębnym serwisem, tak aby wszelkie ewentualne modernizacje, konserwacje oraz reklamacje Państwa sprzętu odbywały się w możliwie najkrótszym terminie.
Jeśli zaistnieje taka potrzeba nasz serwis wyjazdowy może naprawić Państwa komputer w domu lub w siedzibie firmy!

Prowadzimy sprzedaż ratalną w najpopularniejszych systemach ratalnych Lukas i Żagiel oferujących najkorzystniejsze warunki kredytowe i promocje. Honorujemy karty stałego klienta.

Zapraszamy do naszego sklepu,
oraz do odwiedzania naszej strony!